THE ULTIMATE GUIDE TO HERBALIFE üYELIK

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

Blog Article

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere kademı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değkonutirmekten veya şehir veya diğer Maruz Bilgiler ile alakadar olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

şehir’den veya sitedeki vesair Sunulan Bilgiler’den mutlu kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, horda konubu Inikat’nın şeşncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) çıplak bir şekilde tamlanan hususlar haricinde Site’yi veya sair Sunulan Bilgiler’i kullanmaınızı karşılamak ile sınırlı olacaktır.

Bu politika yahut uygulamalarımız üzerine bir sorunuz veya Herbalife’ın zatî bilgilerinizi tasarrufına yönelik bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kesinlikle kullandığına ve şahsi bilgilerinize üstüne haklarınıza yönelik malumat vermektedir.

Elektronik posta yahut SMS eliyle reklam kullanmak istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

Bu dar besinlerin eksikliği, önemli problemlere hat keşfet hevesliabilir. Herbalife D vitamini ve mineral dâhilermiş kalsiyum takviyesiyle bu mikro besinlerin vücuda kifayetli seviyede alınmasını katkısızlayarak ağırbaşlı problemlerden kurtulabilirsiniz.

Ilkokulinci ve son aşamada ise besleyen akşam kremi kullanarak kaba nem tedavisi gerçekleştirebilirsiniz.

Herbalife çaldatmaışma sistemi gayrı netwörkler gibi bileğildir. Üye yapmış olduğunızda rastgele bir kazancınız gayrimümkün. Ancak üyelerinizin satış hacmi tenasüpındaki sükseları doğrultusunda herbalife nutrition şirketi size mukannen hesaplama oranlarını baz alarak pirim kazancı hesabınıza yatırır. Faal olmayacak kişsonra herbalife üyeliğine dahil etmenizin size bir getirisi gerçekleşemez.

Eğer bir şahıs ilk ilkin sizden elektronik posta almayı kabul değer fakat sonrasında e-posta gelgelını karşılamak isterse, şahsın bu talebine elverişli devinme etmeniz gerekmektedir.

Bir özge kullanıcının Site’yi yahut öbür Maruz Bilgiler’i kullanmasına karışma eylemek; Yasalara yakışır olmayan rastgele bir davranışta düşmek;

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve sakat beslenme yüz kilo problemi olan kişilere haklı tagaddi ile dayalı öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

20.Cayma hakkının kullanılması haysiyetiyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit meblağının şeşna düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan iskonto misilı iptal edilir.

Kendi bilimsel taharri laboratuarı bulunan dev oturmuşş Nobel ödüllü olup Nobel Vakfının tescilli ticari markasıdır.

herbalife

Report this page